Kilogram sera kosztuje 24 zł 40 gr. Ile kosztyje 10 kg sera a ile 10 dag sera. Question from @A758 - Szkoła podstawowa - Matematyka
0,15 kg = 15/100 kg15/100 x 19,80 zł = 297 zł : 100 = 2,97 złOdp: Za 0,15 kg sera trzeba zapłacić 2,97 zł.
Tłumaczenia w kontekście hasła "kosztuje 18" z polskiego na angielski od Reverso Context: Są też bilety rodzinne dla grup maksymalnie 5 osobowych (bilet rodzinny kosztuje 18 złotych).
Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D 1kg= zł. 22 dag=0,22 kg 0,22*18,25 zl=4,015 zl ≈ 4,02 [zl Odp.:wartosc tej masy sera w przyblizeniu wynosi 4,02 zl.
1)Mama poleciła kupić Kasi: 2 kg ziemniaków, 0,5 kg marchwi i 30 dag żółtego sera. Jaka jest łączna waga towarów, które ma kupić Kasia? 2)Ile Kasia zapłaci za zakupy (patrz zad.1), jeżeli 1kg ziemniaków kosztuje 1,15 zł, za kilogram marchwi trzeba zapłacić 3 zł 50 gr, a cena żółtego sera wynosi 17 zł za kilogram?
marcino470 marcino470 Matematyka Szkoła podstawowa rozwiązane Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera? Cene podaj w przybliżeniu do 1 gr.. (to na jutro) daje naj... :D Reklama Reklama panda151 panda151 1 kg 4 zł Reklama Reklama wąski8 wąski8 1kg-----18,250,22kg-----xx=0,22*18,25 1x=4 Reklama Reklama Najnowsze pytania z przedmiotu Matematyka Pole rombu jest równe 15 cm2. Jedna z jego przekątnych ma długość 3 cm. Jaką długość ma druga przekątna? Proszę o pomóc z tym zadaniem, bo wogóle niewiem jak to zrobić. Tu jest fotografia. Ta bardzo proszę odpowiedź na to zadanie jak najszybciej ​ 8. Wybierz interesujący cię problem, a następnie zbierz i opracuj dane statystycznez nim związane. Wyciągnij wnioski z opracowanych danych. ​. Zadanie 12. (0-1) Paweł przebiegł na treningu trasę 1600 m w czasie 10 minut. Z jaką średnią prędkością się poruszał? Wybierz właściwą odpowiedź spośr … ód podanych. A. 9 D. 10 km h B. 9,5 km h C. 9,6 km h km hSZYBKO !!!!​ 30 dag jaka to część kilograma​ poziom E Opuść nawiasy, a następnie zredukuj wyrazy podobne e) xy-x(3xy +y) + y(-2x+4x^) f) -x^(y-xy) -xy(2x^-x-y^). Wynikiem działania (-70)^5 / 35^5 jest:1/32- 1/32-3232Podajcie jak to rozwiązać. Zadania 1. Rozwiąż równanie. Jeśli poprawnie rozwiążesz trzy kolejne przykłady z jednego poziomu, możesz przejść na następny poziom. poriam A a) x-(2 … x - 1)-2x = 2(3x – 4) e) 2x +(-3x + 4)=-4(3x - 1) b) 3(x - 2)-(x - 3)=-(5x – 4) f) (5 – x) - (x + 1)-9=-(2x + 5) c) -(5x - 3) = 2(4- x) – 3x g) -(5x + 4)+(x - 1)-(1 – x)= 0 d) -2(5x - 7)- 3x = 2(x-8) h) 4x-8-(x + 3) + 2x = -(2x - 3) PO. Przed klasówką1. Ile wynosi suma trzech liczb zapisanych w ramce?A. MMMCCLXXXB. MMDCCCXCC. MMMCCLXXXVIIID. MMMCCXCCLXXIVDLXMMDIVI​. 6 klasa na teraz daje dużo ​ Poprzednie Następne Reklama 1) Pani Ania za 18 dag sera żółtego zapłaciłą 4,59zł. Kilogram tego sera kosztuje? 2) Szynka wędzona kosztuje 48zł za kilogram. Ile będzie kosztowac dekagram tej szynki kupi Ania za 17zł? 3) 5 lutego 2016 roku wypadł w piątek. Jaki dzień tygodnia był 5 maja 2016 roku? 4) 5 lutego 2010 roku wypadł w piątek.
Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D
2) Paczka żółtego sera o wadze 450g kosztuje 6,75 zł. Ile mniej więcej kosztuje kilogram tego sera? 3) Za 65 dag winogron zapłacona 9,62 zł. Ile trzeba zapłacić za 1,25 kg tych winogron? 4? 3/4 kilograma wędliny kosztuje 18,45. Ile trzeba zapłacić za 2/3 kg tej wędliny? Proszę o szybką odpowiedź.

0,25kg*13zĹ‚/kg=3,25zĹ‚  Odp: Trzeba zapĹ‚acić 3,25zĹ‚ . 25 dag = 0,25 kg     0,25  * 13 = 1/4 * 13 = 13/4 = 3  1/4 = 3,25 zl  odp: trzeba zapĹ‚acic 3,25 zĹ‚ Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 22 dag tego sera ??? CenÄ™ podaj w przybliĹĽeniu do 1 gr. Z gĂłry dziÄ™kujÄ™ i prosiĹ‚abym o obliczenia . :D... a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a) Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,3 kg sera,ktĂłrego kilogram kosztuje 28,50 zĹ‚ ? b) Jeden kilogram cukierkĂłw kosztuje 21,40 zĹ‚ . Ile trzeba zapĹ‚acić za 35 dag tych cukierkĂłw? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DUĹ»O PUNKTĂ“W I NAJ! 1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,70 zĹ‚. Ile trzeba zapĹ‚acić za 0,20 kg sera? 2. Joasia kupiĹ‚a 3/4 kg papryki w cenie 5,60 zĹ‚ za kg, 25 dag ciastek w ceie 10,60 zĹ‚ za kg i 3 czekolady po 2,79 zĹ‚. Ile reszty dostanie z 50 zĹ‚? DAJE DU... Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ™ naj. Oblicz ile trzeba zapĹ‚acić za a) 0,75 kg pomidorĂłw w cenie 2,60 zĹ‚ za kilogram. b) 1,25 kg kurczaka w cenie 6,80 zĹ‚ za kilogram. c) 1 i 1/3 kg miÄ™sa w cenie 8,20 zĹ‚ za kilogram. d) 20 dag biaĹ‚ego sera w cenie 5,80 zĹ‚ za  DajÄ...

Ile kosztuje kilogram sera żółtego.jeżeli za 75g tego sera zapłacono 2,28zł proszę o dokładne obliczenia. Question from @Ewaderawppl - Szkoła podstawowa - Matematyka
rozwiązane • sprawdzone przez eksperta Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25zł. Ile trzeba zapłacić za 22dag tego sera? Cenę podaj w przypliżeniu do 1gr. Z góru serdecznie dziękuje;):);):) 1 kg= 100 dag = 18,25 zł 100 dag - 18,25 zł 22 dag - x zł x= 18,25 * 22 / 100 = 4,015 ≈4,02 zł Odp. Za 22 dag żółtego sera trzeba zapłacić około 4,02 zł Pozdrawiam ;)
I2s0Y4. 256 24 113 96 182 6 108 1 482

kilogram żółtego sera kosztuje 18 25